סיפורי מתאמנים

יובל .ח.

אני יכולה להגיד בפה מלא שיונתן הרבה מעבר למאמן, הוא ליווה אותי באופן אישי במשך התקופה שאנחנו ביחד, ייעץ, דאג, עזר והתעניין גם בזמנו הפרטי, גרם לי לאהוב את עצמי עם המגרעות שבי, והכי חשוב תמיד ידע להדגיש כמה הוא מאמין בי. כיום יכולה להגיד שיש תוצאות!! אני רואה ירידה במשקל, מרגישה שאני מקבלת את עצמי, והכי חשוב- אני באמת מאמינה בטוחה וסבורה שאצליח! הדרך שלי עם יונתן עוד ארוכה, אבל עם ״ג׳וני פיט״ אצליח להשיג את המטרה!!!!

רותם .צ.

לפני שנה התחלתי אימונים אישיים אצל המאמן יונתן כהן, הגעתי בחורה חסרת מוטיבציה עם חוסר מודעות למשקל שלי,שונאת ספורט ושונאת שאומרים לי מה לאכול. עם הזמן גיליתי שאני מצליחה להנות מהדרך ופתאום התחלתי לרדת במשקל מבלי לשים לב עד שירדתי כ19 קילו עם יונתן. בדיעבד אני יכולה לומר שעד היום אני נהנת מהדרך המהממת שעשינו יחד, עפה על האימונים המטורפים שהוא עושה ובעיקר מודה לו על שלימד אותי איך להיכנס לאורח חיים בריא מבלי להיות בדיאטה ובעיקר על הכיף וכמובן על התוצאות בתהליך.

ירדן .ש.

באתי ליונתן אחרי שעברתי מאמנת אישית אחרת ושנים בתחום הספורט שהרגשתי שאני תקועה במקום ולא ממשיכה להתחטב,עם פלג גוף עליון רפוי יותר אך לאחר כמה שבועות אצל יונתן התחלתי להרגיש אחך הכל כבר אסוף יותר ולאחר התמדה התוצאות מדברות מבעד עצמן! הכי תותח בתחום ללא ספק ,יודע להקשיב לצורך של המתאמנים שלו ולפי זה בונה תוכנית

אורטל .ס.

את יונתן הכרתי בהתחלה דרך הספינינג מיותר לציין שאחרי עשר דקות מתחילת השיעור כבר ידעתי שספינינג זה או אצלו או לא בכלל. שהגיעה הקורונה התחלתי להתאמן אצל יונתן באימונים אישיים הגעתי במצב שכל תרגיל אני עושה חצי רגליים חלשות מאוד!! ולא ממש האמנתי אבל ידעתי שאני חייבת להמשיך לזוז. וככה בלי לשים לב היום אחרי שנה אני עושה הכל גם מה שחשבתי שאני בחיים לא אצליח !! יותר חזקה יותר מחוטבת ויותר מהכל יש לי רצון ואני אפילו מחכה לכל אימון !! מעבר לזה שמצאתי מאמן מכיל ומקצועי ומלאאא באנרגיה אני יכולה להגיד שחזרתי לחיים״

הדסה .ז.

את יונתן הכרתי לפני שנה וחצי כשנכנסתי לראשונה לשיעור ספינינג אצלנו , מיד הרגשתי שזהו המקום הטבעי ביותר עבורי. במהלך השנים ניסיתי המון מדריכי ספינינג וכבת אדם שירדה המון במשקל נורא קשה לי להתחבר לספורט והשיעורים של יונתן הם אלו שגרמו לי לאהוב יותר את הספורט ולא לוותר. לאחר תקופה התחלתי לעשות אצל יונתן אימונים אישיים שם למדתי איך לשפר את הטכניקה שלי , למדתי לבצע תרגילים חדשים ובזכותך יונתן התקדמתי המון צעדים קדימה.

מור . מ.

במשך 3 שנים, הפעילות הגופנית שעשיתי התמקדה רק באירובי. לא העזתי לגעת במשקולות.. זה הרגיש לי גברי ומאד גס. התביישתי לגשת למתחם ה"כח" בחדר הכושר. פניתי ליונתן עם בקשה לאימונים אישיים וכבר אחרי חודש- לא האמנתי וראיתי תוצאות! יונתן התאים לי מסגרת אימונים מקצועית ומדויקת המשלבת תזונה מותאמת ועבודה פיזית ומנטלית והכל, עם שפע של אנרגיות חיוביות.

צילה .ג.

את יונתן האלוף הכרתי בשיעורי ספינינג בהתחלה הייתי הולכת לכל מיני שיעורים אבל מהר מאוד הלכתי אך ורק לשלו לא יכולתי כבר לשלב שום דבר אחר! הקצב האווירה המוזיקה מקצועיות... אחרי חוויה כזאת אי אפשר פשוט משהו אחר ! מקצוען ברמות אחרות ! משם המשכתי לאימונים פרטיים אצלו לקחתי את זה בשבילי על מנת להתחזק ולעלות רמה ולהשתפר... ואפשר לציין שעברתי יותר מעשרות מאמני כושר אישיים הוא האחד והיחיד שעושה את העבודה כמו שצריך מביא להשיגים! קשוב! מקצועי והכל באווירה הכי כיפית עם אנרגיות שיא !!! אין כמו גוני בעולם

עדן .ש.

לפני כשבעה חודשים שמעתי המלצות על מאמן בשם יונתן כהן, שמעביר שיעורי ספינינג ובין היתר אימונים אישיים. חשוב לי לציין, כי בשלב בו פגשתי את יונתן, הייתי אחרי הרבה מנויים בחדרי כושר שונים שלא תרמו לכושר האישי שלי ולמשקל אליו הייתי רוצה להגיע. הגעתי לאימון ניסיון לאחר המלצות רבות והופתעתי לגלות עד כמה אני אוהבת להתאמן כאשר מישהו מתאים לי את האימון לפי יכולותיי ואף מאתגר אותי. יונתן הינו מאמן קשוב, מקצועי, ליווה ועד היום מלווה אותי באופן אישי כל יום ולאורך כל היום מתזונה נכונה ועד חיזוק ועידוד. תודה יונתן שהבאת אותי למקום שאני שלמה עם עצמי.